Tipper på Liverpool-jubel med nye baklengs

26/09/2017

Oddssetterne hos Coolbet tror Liverpool får juble i Moskva i kveld, men ikke uten at Jürgen Klopp får klø seg litt i hodet etter nye baklengs.


- Liverpool sprudler offensivt med en Coutinho i kjempeform og etter bare uavgjort mot Sevilla i første gruppespillskamp, så må de levere her. Det føler vi oss trygge på at de gjør og at de tar tre poeng med seg hjem fra Russland, sier Anders Karlsen fra Coolbet.com til Tipsavisen.

Hos Coolbet gir Liverpool-triumf 1.60, mens uavgjort gir 4.20 og hjemmeseier hele 5.85.
- Liverpool skal være bedre enn Spartak og må bare lukke ut de individuelle feilene bak, så vil de få en stor sesong, sier Anders Karlsen fra Coolbet.com.

Men null baklengs i Russland tror de færreste på.
Hos Coolbet er oddsen for at begge lag scorer 1.73, mens nei-alternativet gir 2.12 i odds.

Champions League-odds fra Coolbet.com:
Apoel-Tottenham 9.50-5.10-1.37
Monaco-Porto 2.30-3.50-3.90
Besiktas-Leipzig 3.10-3.40-2.40
Borussia Dortmund-Real Madrid 2.65-3.75-2.57
Manchester City-Shakhtar Donetsk 1.22-7.10-14.00
Napoli-Feyenoord 1.15-9.00-19.00
Sevilla-Maribor 1.16-8.40-20.00
Spartak Moskva-Liverpool 5.85-4.20-1.60

 


Kim Marki

Bookietest 2016